logo

Krásny z každého uhlu. Navždy.

Zásnubný prsteň Ela round si vás získa na prvý, aj každý ďalší pohľad. Tento diamantový zlatý prsteň patrí právom medzi naše najpopulárnejšie. Zoznámte sa s ním. Stojí skutočne za to.

Krásny minimalistický dizajn
Kvalitné diamanty s GIA certifikáciou
14-karátové biele, ružové alebo žlté zlato
Doživotná záruka a profesionálny servis

Starostlivo vyberané, certifikované diamanty

Každý diamant, skôr ako je osadený do prsteňa, je starostlivo vybraný a skontrolovaný z hľadiska brusu, čistoty, farby a karátovej hmotnosti našim hlavným nákupcom diamantov. Všetky vlastnosti diamantu sú doložené priloženým GIA certifikátom a vpísané priamo do diamantu laserovou transkripciou.

Krásny dizajn, kvalita v každom detaile

Každý zásnubný prsteň z kolekcie Ardiama je profesionálne navrhnutý skúseným dizajnérom. Vyrábame len šperky z kvalitného 14-karátového zlata, ktorého rýdzosť je overená puncovou značkou. Prstene z bieleho zlata navyše prechádzajú procesom ródiovania. Tak sa zvyšuje nielen ich odolnosť, ale aj lesk.

Doživotná záruka a profesionálny servis

Každý u nás vyrobený zásnubný prsteň je majstrovským dielom. Chceme, aby naše diamantové prstene pretrvali večnosť. Aj preto vám ponúkame doživotnú záruku a profesionálny servis. Navyše vám radi poradíme s výberom prsteňa, diamantu či farby zlata. A ak si z našej ponuky nevyberiete, vyrobíme pre vás zásnubný prsteň na mieru.

Začnite svoj večný milostný príbeh so zásnubným prsteňom Ela Round

Našou víziou je stať sa vašim dôveryhodným partnerom pri vytváraní vzácnej spomienky, ktorú si budete pamätať navždy...

“Lepšie som si vybrať nemohla. Profesionálny ochotný a milý prístup. Rýchle vybavenie, skvelá komunikácia a na konci nádherný výsledný produkt (prsteň) v krásnom balení. Všetko nad očakávania. Budem všetkým len odporúčať. Ďakujem☺️”  


Jana Laceková

"Luxusný prsteň, kvalita prevedenia vysokej úrovne, krásna krabička ako darček, výborná komunikácia, a to najdôležitejšie - priateľka bola unesená☺️"


Peter Steiner

Multi Layer Image
Multi Layer Image

Vyberte si svoj štýl zásnubného prsteňa Ela Round

Prsteň Ela Round z bieleho zlata
Prsteň Ela Round z ružového zlata
Prsteň Ela Round zo žltého zlata

© Copyright 2021 Ardiama.sk. Všetky práva vyhradené.